מועדפים
Click to order

מוצר נוסף לעגלה

אחריות סביבתית

אחריות סביבתית דאפי

העבודה שלנו נושאת באחריות רבה הן ללקוחותנו , והן לכדור הארץ שלנו . ולכן , חוץ מלספק ללקוחותנו את כל הכלים לטיהור מי השתיה שלהם, אנו מחוייבים בצמצום כמות הפלסטיק המזהם , ומחויבות זו היא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הפיתוח שלנו.

דבורים הן אוצר לאומי מוגן , בלעדיהן אין חיים בכדור הארץ , אם כי אנחנו שומעים לעיתים קרובות באופן מדאיג שאוכלוסיית החרקים הללו מואיימת בהכחדה.


אחריות לאיכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ שלנו הן חלק בלתי נפרד מעקרונותיה של חברת DAFI, ולכן החלטנו להשתתף בקידום הבעיה ועידוד חברות אחרות להקים כוורות.

בעזרת הכרת הבעיה ועבודה משותפת למציאת פתרון אנו יכולים להגן על המערכת האקולוגית ולשמור על כדור הארץ שלנו מפני נזקים בלתי הפיכים.

בשנת 2019

הקמנו מספר כוורות הנמצאות בשטח טבעי השייך לחברתנו, ובהן מתגוררות כחצי מיליון דבורים

אנו תומכים בפרויקטים חברתיים

אנו מקדמים אקולוגיה

יותר מחזור , פחות פלסטיק . אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים , ושקיות נייר במקום פלסטיק. כמו כן המסננים שלנו מפחיתים משמעותית שימוש בבקבוקי פלסטיק לא מתכלים.

אנו מאמינים בחינוך סביבתי מגיל צעיר

במעבדות של חברת DAFI מתקיימים שיעורים לדור העתיד שלנו ובשנת 2019 הפכנו לנותני חסות ראשיים בתחרות קיימות סביבתית במסגרת הקונגרס לאקולוגיה בעיר קילצה , פולין.

ותר מחזור , פחות פלסטיק . אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים , ושקיות נייר במקום פלסטיק. כמו כן המסננין שלנו מפחיתים משמעותית שימוש בבקבוקי פלסטיק לא מתכלים.

אנחנו משתמשים רק בחומרים ידידותיים לסביבה